Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Трудова сільська рада» (код ЄДРПОУ: 20511062) був реорганізований і увійшов до складу Великобілозерської громади

Велика Білозерка (частина 3 села)
Великобілозерський район, Запорізька область

Великодні вітання Захисникам України

Щиросердно вітаємо вас зі світлим Христовим Воскресінням! Хай світлоносні Пасхальні свята обдарують усіх вас міцним здоров’ям, принесуть Вашій родині радість, благополуччя, щастя і добро!

Хай в цей день здійсняться всі ваші мрії і бажання, усі добрі задуми і справи. Хай Боже благословіння ніколи не покидає вас і ваших рідних. Христос воскрес! Воістину воскрес!

Ми дякуємо Вам усім,

Що боретесь за нас, за неньку-Україну,

За те, що там відстоюють права

На мирне небо рідної країни.

Хай Бог боронить край мій рідний,

Від вибухів і від вогню.

Бо кожен українець гідний,

Вершити хоче доленьку свою.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування