Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Трудова сільська рада» (код ЄДРПОУ: 20511062) був реорганізований і увійшов до складу Великобілозерської громади

Велика Білозерка (частина 3 села)
Великобілозерський район, Запорізька область

Памятка щодо прийняття на військову службу за контрактом

Захисти   рідну  землю –

підпиши контракт

зі Збройними Силами України!

Служба за контрактом – це:

1. Грошове забезпечення вже на початку служби – від 7 тисяч гривень, щорічна матеріальна допомога на соціально-побутові потреби та оздоровлення у розмірі місячного грошового утримання (14 зарплат на рік!).
  2. Повне та безкоштовне речове забезпечення.
  3. Безкоштовна медична допомога у спеціалізованих медичних закладах для військовослужбовців та членів їх родин.
  4. Щорічна оплачувана відпустка від 30 до 45 днів.
  5. Можливість отримання першого офіцерського звання навіть для тих, хто не служив в армії.
  6. Можливість отримати гідну пенсію (значно вищу, ніж у цивільному секторі), вийти на пенсію за вислугою років.
  7. Можливість безкоштовного отримання вищої освіти без відриву від служби.
  8. Суспільна повага і дяка захисникам України.

За додатковою інформацією звертатись до районних військових комісаріатів або за телефонами:

(061) 764 54 45, (061) 295 23 22, (061) 764 13 54

Дізнатися більше – http://www.mil.gov.ua/contract

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування