Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Трудова сільська рада» (код ЄДРПОУ: 20511062) був реорганізований і увійшов до складу Великобілозерської громади

Велика Білозерка (частина 3 села)
Великобілозерський район, Запорізька область

Історична довідка Трудової сільської ради

Трудова сільська рада займає частину третю села Велика Білозерка.

Село Велика Білозерка знаходиться на березі річки Білозерка. Ннижче за течією на відстані 1.5 км розташовано село Качкарівка. Через село проходять автомобільні дороги Т 0805 і Т 0810.

Територія, на якій розташоване сучасне село, була  заселена з давніх часів, про що свідчать археологічні знахідки. Після приєднання у 1783 року Криму та північної Таврії до Росії в цій місцевості почали виникати поселення. Саме на цей час і припадали заснування Великої Білозерки переселеними сюди державними селянами з Полтавської та Чернігівської губерній, які побудували тут 30 землянок уздовж річки Білозерки. Поселення дістало назву за найменуванням річки.

На  відміну  від  сусіднього однойменованого  села, розташованого вище за течією річки, полтавці та чернігівці почали називати своє село Нижньою або Великою Білозеркою. Згодом за ним остаточно закріпилася ця назва. У 1804 році сюди прибула нова група поселенців із Загрудньої  та  інших слобод Зіньківського повіту Полтавської губернії. Село зростало й далі за рахунок нових груп переселенців. У 1945 році тут утворилася сільська община.

Оскільки  Велика Білозерка  простягалася майже на  25  кілометрів, приписані до сільської общини землі було розподілено за парафіями.
У 1950 році у Великій Білозерці почалося поступове укріплення колгоспів, в наслідок чого замість 23 дрібних господарств було утворено 6 великих багатогалузевих механізованих артілей: «Росія», ім. Фрунзе, «Білозерський, «40 років Жовтня», «Правда» та ім. Суворова.

Трудова сільська рада утворена 1 квітня 1991 року в результаті адміністративно-територіального поділу Великобілозерської сільської ради.
За народногосподарським профілем територія Трудової сільської ради відноситься до аграрного типу.

Основу територіально-господарського комплексу складає сільське господарство, яке спеціалізується на виробництві зерна, соняшнику, сої. Зрошування сільгоспугідь здійснюють із зрошувального магістрального каналу та закритої зрошувальної системи. Промисловість відсутня. Найбільш питому вагу структурі економіки займає аграрний сектор.

На території сільської ради знаходяться такі підприємства:
ТОВ «Імені Гагаріна», СВК ім. Гагаріна, ПРАТ “Монтаж - сервіс“,  СВК “Росія“, фермерські господарства.

Суб’єкти підприємницької діяльності: ТОВ  “Алеко”, магазини: ”Шанс”, ”Жемчужина”, ”Таврія”, ”Алеко”, ”Барвінок”, ”Уют”, “Юлія“.

На території знаходиться: загально-освітня школа №3 І-ІІІ ступенів, дошкільно-навчальний заклад «Золотий ключик», фельдшерсько-акушерський пункт, сільський Будинок культури, сільська бібліотека, відділення зв’язку «Укрпошта».

Джерелами водопостачання в сільській раді є артезіанські свердловини, які добувають воду із водоскладаючих порід вапняків, глибина залягання від 30 до 60 метрів.

Адміністративно-територіально район поділяється на 5 сільських рад, які об’єднують 5 населених пунктів та підпорядковані Великобілозерській райнній раді.

Адміністративний центр – село Велика Білозерка.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування